TÜRKÇEENGLISH
Ana Sayfa HAKKIMIZDAFAALİYETTAMAMLANANKALİTEİŞVERENİLETİŞİM  

Hakkımızda

 

Şirket Profili

“AKORT Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi”, 1994 yılında İstanbul ’da faaliyete geçmiş olan bir Mühendislik ve İnşaat Taahhüt firmasıdır. AKORT, yurt içinde ve dışında prestijli projeler tamamlamış ve anahtar teslimi taahhüt işleri, gayrimenkul yatırım ve geliştirme işleri konularında faaliyetlerini yürütmektedir..

AKORT kuruluş yılından 1998 yılına kadar Türkiye içindeki çeşitli projelerde ana yüklenici konumundaki firmalara mekanik ve altyapı tesisat montaj işleri konularında alt yüklenici olarak hizmet vermiştir. 1998 yılından sonra AKORT faaliyetlerini yurt dışına taşımış, Azerbaycan, Gürcistan ve Rusya Federasyonu ülkelerinde gerçekleşen projelerde mekanik işler yüklenici hizmetlerini devam ettirmiştir. 2000 yılından sonra AKORT yurtdışı faaliyetlerini büyüterek Kazakistan ve Ukrayna ’da konut, ticari ve endüstriyel yapı projelerinde ana yüklenici olarak anahtar teslimi müteahhitlik hizmetleri vermeye başlamış ve günümüze kadar üstlendiği tüm projeleri başarıyla tamamlayarak işverenlere teslim etmiştir.

AKORT günümüze kadar başarıyla tamamlayıp teslim ettiği projelerin gururunu da taşıyarak, vermiş olduğu mühendislik, lojistik, inşaat ve devreye alma hizmetlerini, sorumluluk ve kalite anlayışından ödün vermeden, büyüyen bir hacimle yurt içinde ve yurt dışında devam ettirecektir.

Taahhüt sektörünün zor bir alan olarak kabul görmesine neden olan çok hızlı daralma/genişleme ihtiyacı, AKORT’un “genç, canlı, esnek, modern” yapısı tarafından kolaylıkla özümsenebilmekte ve hatta süratli uyum becerisi sayesinde avantaja dönüşebilmektedir.

Çamlık Mah. İkbal Cad. Dinç Sok. No: 31 Kat:1 34770 Ümraniye - İstanbul
T: +90 (216) 642 92 82 F: +90 (216) 642 92 81
akort@akortcons.com www.akortconstruction.com


Ana Sayfa | Hakkımızda | Faaliyet Alanlarımız | Devam eden Projeler | Tamamlanan Projeler | Kalite Politikamız | İşveren Portvöyümüz | İletişim